Prawo jazdy na samochód z automatem Brzeg, Oława, Opole

  • Dominika 

W Polsce mamy możliwość zrobić prawo jazdy na automat. W takim wypadku w dokumencie prawa jazdy, w rubryce „ograniczenia” pojawia się adnotacja „78”. Zapis ten oznacza uprawnienia do kierowania wyłącznie pojazdami z automatyczną skrzynią biegów.

Również nasza szkoła jazdy prowadzi kursy jazdy na samochody z automatyczną skrzynią biegów. Szkolenie (kurs jazdy) oraz egzamin praktyczny na prawo jazdy przeprowadzane są na kompaktowym samochodzie Fiat 500 Abarth. Jest to wersja usportowiona, z mocnym silnikiem, skuteczniejszymi hamulcami i wygodnym wnętrzem.  

Jak się zapisać na kurs prawa jazdy na auto z automatyczną skrzynią biegów?

Szczegółowe informacje na temat jak wyglądają zapisy na kurs jazdy znajdziecie na stronie głównej tutaj. Możecie również zadzwonić do nas pod numer 606 703 619 (Krzysztof). Jazdy przeprowadzamy w Brzegu (plac), Opolu lub Oławie. Dajemy możliwość wykorzystania samochodu z kursu na egzaminie, ponieważ nasz Abarth jest zatwierdzonym jako pojazd egzaminacyjny.

Prawo jazdy na samochód z automatem. Dla kogo?

Prawo jazdy na samochód z automatem będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które po prostu boją się lub nie chcą jeździć samochodem z manualną skrzynią biegów lub mają  problemy ze zdrowiem i z różnych względów nie mogą jeździć samochodem z ręczną skrzynią biegów.

Należy pamiętać,

że prawo jazdy na automat pozwala jeździć tylko i wyłącznie samochodami z automatycznymi skrzyniami biegów.

Zapraszamy na  kursy na prawo jazdy na automat oraz wszystkie inne kategorie prawa jazdy!

Fiat 500 Abarth , na którym przeprowadzane są szkolenia kandydatów na kierowców

>>> Prawo jazdy Brzeg, <p>prawko Oława, kursy na prawo jazdy w Brzegu, najlepsza szkoła jazdy, automat Oława, automat Brzeg <<<