Noworoczna promocja na kurs kat. B automat

  • Dominika 

Zacznij Nowy Rok za Kierownicą – Wyjątkowa Promocja w Akademii Bezpiecznej Jazdy!

Nowy Rok to czas na nowe postanowienia i wyzwania. A co może być lepszym sposobem na rozpoczęcie 2024 roku niż zdobycie upragnionego prawa jazdy? W Akademii Bezpiecznej Jazdy mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która pomoże Ci wejść w nowy rok z pełną energią i nowymi umiejętnościami.

🚗💨 Specjalna Oferta na Prawo Jazdy Kat. B z Automatyczną Skrzynią Biegów!

Rozumiemy, że nauka jazdy może być stresująca, zwłaszcza kiedy dochodzi do tego zmaganie się z manualną skrzynią biegów. Dlatego pragniemy ułatwić Ci to zadanie. Tylko teraz, w ramach naszej noworocznej promocji, oferujemy kurs prawa jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów w specjalnej cenie 2600 PLN, zamiast standardowych 2900 PLN. To oszczędność 300 PLN!

🌟 Dlaczego Warto Wybrać Automat?

Jazda na automatycznej skrzyni biegów jest coraz bardziej popularna, a samochody z takim wyposażeniem stają się standardem. Uczenie się na automacie to świetna opcja dla tych, którzy chcą skupić się na nauce prowadzenia, obserwacji i technik bezpieczeństwa, bez dodatkowego stresu związanego ze zmianą biegów. To również doskonały wybór dla osób, które planują prowadzić nowoczesne pojazdy w przyszłości.

⏰ Czas Trwania Promocji

Pamiętaj, ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko do końca stycznia 2024 r! Nie przegap okazji, aby zrealizować swoje postanowienia noworoczne i rozpocząć naukę jazdy z Akademią Bezpiecznej Jazdy.

📝 Zapisz Się Już Dziś!

Zachęcamy do kontaktu z nami jak najszybciej, aby skorzystać z tej limitowanej oferty. Nasz zespół profesjonalnych instruktorów jest gotowy, aby pomóc Ci bezpiecznie i skutecznie nauczyć się jazdy. Z Akademią Bezpiecznej Jazdy, droga do zdobycia prawa jazdy staje się prosta i przyjemna.

Kontakt: Krzysztof tel. 606 703 619

Rozpocznij 2024 rok z nowym zestawem umiejętności i niezależnością, jaką daje prawo jazdy. Czekamy na Ciebie, aby razem świętować Twój sukces na drodze!

Akademia Bezpiecznej Jazdy – Twój Partner na Drodze do Sukcesu!


Zapraszamy do zapisów i życzymy bezpiecznych oraz radosnych podróży w Nowym Roku! 🎉🚗💨 #NowyRokNoweMożliwości #PrawoJazdyBAutomat #AkademiaBezpiecznejJazdy