Kategoria BE – z nami nawet w 7 dni!

  • Dominika 

Ekspresowy Kurs na Prawo Jazdy Kategorii BE – Zdobądź Uprawnienia w 7 Dni!

Czy marzysz o prowadzeniu zestawu pojazdów o masie całkowitej do 7 ton? W naszej szkole jazdy mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę – prawo jazdy kategorii BE w zaledwie 7 dni!

Nasz intensywny kurs jest stworzony z myślą o osobach, które chcą szybko i skutecznie zdobyć nowe uprawnienia. W ciągu tygodnia przejdziesz kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi instruktorów nauka jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna.

Kategoria B+E

pozwala na prowadzenie zestawu pojazdów, czyli samochodu osobowego z przyczepą, której masa całkowita przekracza 750 kg, ale nie przekracza 3,5 tony, pod warunkiem, że masa całkowita zestawu nie przekracza 7 ton. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowych możliwości transportowych – od przewozu sprzętu rekreacyjnego po działalność gospodarczą.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Oferujemy nie tylko szybki kurs, ale również pełne wsparcie na każdym etapie nauki. Nasza elastyczność i indywidualne podejście sprawiają, że kurs jest dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Ponadto, nasza wysoka zdawalność świadczy o skuteczności naszego programu szkoleniowego.

Nie czekaj, zapisz się na nasz ekspresowy kurs już dziś i ciesz się nowymi uprawnieniami w rekordowym czasie! Z nami, Twoja droga do sukcesu jest prostsza niż myślisz.


Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc. Twoja nowa przygoda za kierownicą zaczyna się tutaj!

Informacje i zapisy: 606 703 619