Sukces szczypiornistek na MŻK Orlik Brzeg Masters na Masters Handball World Cup Croatia 2024

  • Dominika 

Cieszymy się niezmiernie z sukcesu naszych niezwykłych dziewczyn z MŻK Orlik Brzeg Masters, które pod koniec maja zdobyły brązowy medal na Masters Handball World Cup Croatia 2024! To dla nas ogromna radość móc świętować ich niezwykłe osiągnięcie.

Od samego początku turnieju byliśmy pełni emocji,

wspierając nasze zawodniczki podczas każdego meczu. Ich determinacja i zaangażowanie sprawiły, że możemy być niezwykle dumni z ich występu na międzynarodowej scenie sportowej. Dla naszych dziewczyn brązowy medal to nie tylko wynik, ale także owoc wielu godzin ciężkiej pracy i poświęceń.

Jesteśmy zaszczyceni,

że mogliśmy być częścią ich drogi do sukcesu. Widzieć nasze logo na ich koszulkach podczas tak prestiżowego wydarzenia to dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. To dowód na to, że wspieranie lokalnych talentów przynosi zasłużone efekty na światowej arenie sportowej.

Ostatnio mieliśmy okazję spotkać się z zawodniczkami,

które przybyły do nas z podziękowaniem za nasze wsparcie. To było nie tylko wyjątkowe spotkanie, ale także okazja do pamiątkowej sesji zdjęciowej, podczas której mogliśmy razem celebrować ich sukces.

Gratulujemy

naszym szczypiornistkom fantastycznego osiągnięcia i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, które z pewnością przyniosą dalsze triumfy i radość ich kibicom na całym świecie! Bądźcie z nami, aby śledzić ich niezapomnianą podróż przez świat sportu!